Pumpfitness.sk

PUMP Fitness Center – Tvoje Nové Fitko.

PUMP fitness center – Tvoje nové fitko. Výhodná cena mesačnej permanentky 34,90 € 43 €. Veselé Vianoce. a šťastný Nový rok. 2021.

Actived: Thursday Jan 1, 1970

View Details Pumpfitness.sk

Cenník – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) Naše fitnescentrum funguje bez viazanosti klienta. CENNÍK. jednorazový vstup 6,30€. študentský vstup 3,80€. mesačná permanentka 34,90€ 43€. polročná permanentka 180€ 220€. ročná permanentka 320€ 390€. skupinové cvičenie 6,50€. 10+1 skupinové cvičenie 65€.

Fitness Detail

Rozvrh – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) A dostaneš ich aj v našom fitku! Samozrejme, čerstvé každý deň. Ovsené kaše BUGU s proteínmi, ovocím a s orechmi sú tým správnym snackom, ktorý potrebuješ.

Fitness Detail

Galéria – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) Bežíme ustanovujúci SK rekord v štafete 100km na bežiacom páse! 💪Podporíme detičky z detských domovov. #nadaciakotrmelec #tonyreichmann #pump #makame 👍🏻🥳🏋🏼‍♀️💪🏻...

Fitness Detail

Treneri – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) efektívne formovanie postavy. redukcia telesnej hmotnosti. zvýšenie všeobecnej kondície, sily a vytrvalosti. športová príprava. kompenzácia pohybových, svalových dysbalancií a poúrazových stavov. poradenstvo v oblasti výživy a športovej výživy. fitnes manager/personal trainer. english speaking. [email protected] 0907 999 969.

Personal Trainer Detail

Služby – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) Multifunčná indoor workout zóna. V samostatnej časti fitnescentra sa nachádza aj indoor multifunkčná workout zóna OCTAGO. Užite si hrazdový systém v komforte interiéru. Po vzore exteriérovej zóny taktiež slúži na funkčný tréning a cvičenie s vlastnou váhou a s dôrazom na core.

Fitness Detail

O nás – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) K tomu vám navyše ponúkame štýlový interiér v modernom industriálnom dizajne. A tiež jednu unikátnosť, ktorú nenájdete v žiadnom inom bratislavskom fitku – blízky les, ktorý sa nachádza hneď za našou budovou. Pohľad z okna Vám pomôže očistiť telo aj myseľ. Budete sa cítiť, akoby ste cvičili a behali priamo v ňom ...

Fitness Detail

Kontakt – PUMP fitness center

Posted: (52 years ago) BEZ VÝHOVORKY! V našom PUMP fitnes centre cvičia aj maminy s deťmi. Pokiaľ nemáte kde nechať vaše ratolesti, keď si chcete zacvičiť, alebo ich jednoducho chcete mať pri sebe, vďaka našej úžasnej trénerke @tamara_tvoja_osobna_trenerka môžete pokojne cvičiť spoločne.

Fitness Detail